full

KARA NAKLİYE HİZMETİ

ÖzturTransport ; büyük ve modern araç filosuna sahip şirketlerden biri olarak, tüm Avrupa ve Ortadoğu ülkeleriyle Türkiye arasında, parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bu operasyonları 100’ün üzerindeki aracıyla gerçekleştirmektedir. Araç yaş ortalaması 2011’dir .

full

DENİZ NAKLİYE HİZMETİ

Tüm dünyadan Türkiye’ye veya ülkemizden dünyanın tüm ülkelerine olabilecek denizyolu taşımalarını liman ve kapı teslimi olmak üzere gerçekleştirmekte olup , FCL/LCL konteyner ve dökme yük taşımacılığı operasyonları ile tır ve gemi, uçak ve gemi veya tren ve gemi multimodal taşımacılık çözümlerini de güvenli ve hesaplıbir şekilde sunmaktadır.

full

HAVA KARGO HİZMETİ

ÖzturTransport ; seçkin havayolu firmalarıyla yaptığı ikili anlaşmalarla müşterilerine her zaman fiyat ve zaman avantajı sağlamıştır. Ayrıca crossdock depolarla müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamıştır .

full

DEMİRYOLU LOJİSTİĞİ

Dermiryolulojistiği ; lojistik çözümleri içersinde birim taşıma başına düşen maliyete bakımından en ucuz taşıma şeklidir . Bu sebeple mümkün olduğu sürece hem müşteriler hem de lojistik tedarikçiler açısından tercih edilir.

Sağladığımız Hizmetler :


 Vagon tahmil tahliye hizmetleri,
 Lashing (Sağlamlaştırma)
 Depolama
 Gümrükleme
 Multimodal taşımacılık,
 Proje taşımacılığı,
 Sigorta işlemleri,
 Blok Tren Organizasyonu
 Terminal Elleçleme

73080724